De Oerakker Netwerk Eeuwig Moes
Home
Netwerk Eeuwig Moes
  Deelnemers
  Aanmelden als lid
Netwerk De Bekoring
Nederlands Fruit Netwerk
Oranje Lijst
Erfgoedzaden
Kennisbank
Bijeenkomsten
Foto's
Links
 Download adressenlijst deelnemers

Lid worden? Of vragen over deelnemers van het netwerk? Stuur een mail naar: Chris Kik (chris.kik@wur.nl).

België

‘t Grom
Midzelen 25a, BE-2860 Sint-Katelijne-Waver
Contact: Maarten Jacobs
Telefoon: 0032 (0) 153-15055
http://www.tgrom.be
Email: info@tgrom.be

De Eeuwige Pluktuin
Hoge Kaart 273, 2930 Brasschaat
Contact: Hugo D'Hooghe
https://beweegt.velt.be/zadenwerkgroep/2116/wiewezijnenwatwedoen
Email: zadenwerkgroepvelt@gmail.com

Drenthe

De Tuinen van Weldadigheid
p/a Oude Gracht 38, 9341AB Veenhuizen
Contact: Lambert en Jolanda Sijens
Telefoon: 0592-388414 of 06-40490602
http://www.detuinenvanweldadigheid.nl
Email: info@detuinenvanweldadigheid.nl

Ruurd van Donkelaar groenadvies, adviesbureau voor ecologisch en historisch groen
Ruinerweg 44, 7958RD Koekange
Contact: Ruurd van Donkelaar
Telefoon: 0522-451848 of 06-51791193
http://www.ruurdvandonkelaar.nl
Email: info@ruurdvandonkelaar.nl

Smakelijk Erf
Vaart ZZ 171, 7833 AJ Nieuw-Amsterdam
Contact: Mirjam Weisscher
Telefoon: 06-53517962
https://www.facebook.com/Smakelijk-Erf-867804879921583/
Email: mirjam@weisscher.eu

Stichting PiTi
Brinkstraat 3, 9451 BT Rolde
Contact: Dorine Boontje
Telefoon: 0592-421168
http://www.pitidagbesteding.nl
Email: info@pitidagbesteding.nl

Duitsland

Gärtnerei Gut Klausheide
Petkuserstraße 2b, 48531 Nordhorn (Klausheide)
Contact: Daphne Bruijn
Telefoon: 0049 (0) 15789472181
Email: emaildamb@gmail.com

Flevoland

De Zaderij Coöperatie u.a.
Noorderringweg 8-1, 8314PH Bant
http://www.zaderij.nl
Email: j.velema@zaderij.nl

Frankrijk

Maarten en Sireen Bisseling
Les Bruyères des Colins, 03320 Pouzy Mésangy
Telefoon: 0033 (0) 470663531
Email: bisseling@wanadoo.fr

Friesland

Cruydt-Hoeck wilde bloemenzaden en bloemenweidemengsels
Abbendijk 6, 8422DL Nijeberkoop
Contact: Jojanneke Bijkerk, Jasper Helmantel, Karl Brouwer
Telefoon: 0516-441144
http://www.cruydthoeck.nl
Email: zaden@cruydthoeck.nl

Henk Woelders
Assepot 18, 8431SB Oosterwolde
Telefoon: 06-12549135
Email: woeldershenk@gmail.com

Paulien Verschuren - van de Burgt
Nijewei 2, 9281NV Harkema
Email: gaardenierfriesland@gmail.com

Vruchtboomkwekerij Auke Kleefstra
p/a Weaze 29, 8495HE Aldeboarn
Contact: Auke Kleefstra
Telefoon: 06-50972593
http://www.vruchtboom.nl
Email: arkleefstra@online.nl

Werkverband Friese Rassen
Heerenweg 26, 9262SG Sumar
Contact: J. Spyksma
http://www.werkverband-frieserassen.nl
Email: johsspyksma@gmail.com

Gelderland

Centrum voor Genetische Bronnen Nederland (CGN)
Droevendaalsesteeg 1, gebouw 107 (Radix), 6708PB Wageningen
Contact: Noor Bas, Chris Kik, Frank Menting en Willem van Dooijeweert
http://www.cgn.wur.nl
Email: chris.kik@wur.nl; noortje.bas@wur.nl; frank.menting@wur.nl; willem.vandooijeweert@wur.nl

De Bolster V.O.F.
Oude Oenerweg 13, 8161PL Epe
Contact: Bart Vosselman
Telefoon: 0578-621433
http://www.debolster.eu
Email: fvosselman@debolster.eu

De Oude Moestuin
Dwarssteeg 1, Brakel.
Contact: Janny en Willem Ermstreng
http://www.oudemoestuin.nl
Email: moestuin.brakel@12move.nl

Evert Menkveld
Banninkstraat 41, 7255 KE Hengelo
Telefoon: 0575-461567 of 06-20741999
Email: evert.menkveld@kpnmail.nl

Gradinka Kruidentuinen
Krommehoekstraat 41, 6641KR Beuningen
Contact: Hedwig Schoots
Telefoon: 06-45636802
Email: hedwigmaria@hotmail.com

Hof van Twello
Rijkststraatweg 17, 7391MH Twello
Contact: Gert Jan Jansen
Telefoon: 0571-270014 of 06-51407980
http://www.hofvantwello.nl
Email: info@hofvantwello.nl

Moestuin MergenMetz
Utrechtseweg 433, 6865CL Doorwerth
Contact: Norbert Mergen
Telefoon: 0317-350310 of 06-53261388
http://www.mergenmetz.nl
Email: norbert@mergenmetz.nl

Netwerk Historische Moestuinen / Land & Co
Floralaan 41 6707 HN Wageningen
Contact: Taco IJzerman
Telefoon: 06-13102698
http://www.historischemoestuinen.nl
Email: taco@ijzerman.nu

Openluchtmuseum
Schelmseweg 89, 6816SJ Arnhem
Contact: Rob Plomp
Telefoon: 026-3576111
http://www.openluchtmuseum.nl
Email: r.plomp@openluchtmuseum.nl

Speciale Collecties, Wageningen UR Library: oude hoveniersboeken, tuinbouwtijdschriften, kwekerscatalogi, zaad- en rassenlijsten en een beeldbank
Wageningen Campus, Building 102 (Forum), Droevendaalsesteeg 2, 6708PB Wageningen
Contact: Liesbeth Missel
Telefoon: 0317-482701
http://www.wageningenur.nl/library/special-collections
Email: speccoll.library@wur.nl

Stichting Erve Eme
Harenbergweg 1, 7204KZ Zutphen
Contact: Marco Mulderij
Telefoon: 06-82388292
http://erve-eme.com
Email: mmulderij@hetnet.nl

Transition tuin Apeldoorn
Duizendschoon 19, 7322GZ Apeldoorn
Contact: Marja Vink
Telefoon: 055-3665100
https://www.facebook.com/transitietuinapeldoorn
Email: transitiontuin@gmail.com

Tuinderij Oer
Schamperdijkstraat 11, 7202AJ Zutphen
Contact: SijtseJan Roeters
Telefoon: 06-28407480
Email: sjroeters@gmail.com

Groningen

De Vennehage
Venneweg 8, 9541XN Vlagtwedde
Contact: Harold Snoek
Telefoon: 0599-313737
http://www.vennehage.nl

Hop en Grut
Lammertsweg 9, Vlagtwedde
Contact: Arthur Doornebosch
Telefoon: 06 28462493
http://biologischestreekproducten.wordpress.com
Email: hopengrut@xs4all.nl

Limburg

De Gaard
Nagelbeek 29, 6365EH Schinnen
Contact: Marion Dortangs
Telefoon: 06-17082641
Email: drtngs@yahoo.com

Stichting tot het behoud van oude graanrassen
Meidoornweg 25 6191 PT Beek
Contact: Theo Bastiaens
Telefoon: 06-20439213
Email: t.bastiaens@hetnet.nl

Noord-Brabant

Stadstuin Helmond
Contact: Nicole van de Rijt en Jack Kloft
Telefoon: 06-17436458
http://www.stadstuinhelmond.nl
Email: info@stadstuinhelmond.nl

Noord-Holland

Historische Tuin Aalsmeer
Uiterweg 32, 1431AN Aalsmeer
Contact: Cees van Dam
http://www.htaalsmeer.org
Email: htaalsmeer@planet.nl

Jaap Vlaming
Schoudieck 44, 1791WG Den Burg
Telefoon: 0222-315321
Email: skouer@texel.com

Stichting De Oerakker
Rippingstraat 35, 1814HN Alkmaar
Contact: Obe Bootsma
Telefoon: 06-53125122
http://www.deoerakker.nl
Email: deoerakker@gmail.com

Stichting Rijksmuseum Muiderslot
Herengracht 1, 1398AA Muiden
Contact: Henk Boers / Siny Keus
http://www.muiderslot.nl
Email: henk.boers@hetnet.nl

Voedselbos Schoorl
Smeerlaan 1 C, 1871ET Schoorl
Contact: Myriam Prent
Telefoon: 072-7370172
Email: voedselbosschoorl@gmail.com

Overijssel

de Moestuinboer
Wagenschuurstraat 30, 8043XW Zwolle
Contact: Leo Oosterloo
Telefoon: 06-41215848
http://www.facebook.com/leo.oosterloo.90
Email: gripp.oosterloo@gmail.com

De Raatakker
Sallandsweg 6, 7431PX Diepenveen; Correspondentieadres: Borgelerstraat 24, 7412XC Deventer
Contact: Ravi van Marissing
Telefoon: 06-53841854
Email: deraatakkertuinderij@gmail.com

Heemtuin IVN-afdeling Haaksbergen
Dievelaarslaantje 2, Haaksbergen
Contact: Hennie Wijlens
Telefoon: 053-5722589
http://www.ivn.nl/haaksbergen
Email: ha.wijlens@kpnmail.nl

Kruidenhuis de Vlo
Drostendijk 2, 7462SG Rijssen
Contact: Francine van Rossem
Telefoon: 0548-520789 of 06-33359158
http://www.kruidenhuisdevlo.nl
Email: francine@kruidenhuisdevlo.nl

Landschap Overijssel, Huis -de Horte-
Poppenallee 39, 7722KW Dalfsen
Contact: Rick Staudt
Telefoon: 0529-408400 of 06-51739833
http://www.landschapoverijssel.nl
Email: rick.staudt@landschapoverijssel.nl

Modderbaard
GJ van Heekstraat 113, 7521EB, Enschede
Contact: Jeroen Slagt
Telefoon: 06-45624582
https://modderbaard.nl
Email: info@modderbaard.nl

Natuurboerderij Brunninkhuizen
Bezoekadres: Brunninkhuisweg 2, 7662PH Hezingen, Postadres: De Brake 10, 7631KK Ootmarsum
Contact: Annette Brunninkhuis-Weersink
Telefoon: 06-52405657
Email: annette.brunninkhuis@brunninkhuizen.nl

Stichting Boerderij "De Viermarken"
Viermarkenweg 85, 7522LC Enschede
Contact: Dirk Jan Wessels
http://www.viermarken.nl
Email: admin@xtratexconsultancy.eu

Utrecht

BijenAkker
Rijnseweg 5A, Odijk, Postadres: Schelfcamp 3, 3992BX Houten
Contact: Henk van Berkel en Maaike Röder
Telefoon: 030-6373657
Email: hej.van.berkel@hccnet.nl

Landgoed Eyckenstein
Dorpsweg 264-achter, Maartensdijk
Contact: Luuk Schouten
Telefoon: 06-44545537
http://www.landgoedgroenten.nl
Email: contact@landgoedgroenten.nl

Landgoed Haarzuilens, Natuurmonumenten
Eikslaan 5, 3455SL Haarzuilens
Contact: Tim Kreetz
Telefoon: 030-2303702 of 06-15021578
http://www.nm.nl/haarzuilens
Email: t.kreetz@natuurmonumenten.nl

Marc Willems
Jan van Scorelstraat 32, 3283CR Utrecht
Telefoon: 06-22960214
Email: prinsjes@xs4all.nl

Oranjerie Vollenhoven
Utrechtseweg 65, 3732MA de Bilt
Contact: Lucie & Marten v. Marwijk-Kooy
Email: oranjerie-vollenhoven@planet.nl

Stichting zaadgoed
Postbus 127, 3700 AC Zeist
Contact: Cor Zenhorst
Telefoon: 06-33828271
http://www.zaadgoed.nl
Email: info@zaadgoed.nl

Zeeland

Stichting Landschapsbeheer Zeeland
Liniestraat 13, 4561ZS Hulst
Contact: Alex Wieland
Telefoon: 06-12352169
http://www.landschapsbeheerzeeland.nl
Email: info@slz.landschapsbeheer.nl

Stichting op Goede Gronden
Wagenaarstraat 12, 4351BC Veere
Telefoon: 0118-627930 of 06-30186197
http://www.stichtingopgoedegronden.nl
Email: info@stichtingopgoedegronden.nl

Voedselbos Goes
Simone Veilhof 21, 4463JB Goes
Contact: Marcel Izeboud
Telefoon: 06-48838300
https://www.facebook.com/groups/225480251310282/
Email: marcel.izeboud@gmail.com

Zuid-Holland

Vreeken’s Zaden
Voorstraat 448, 3311CX Dordrecht
Contact: Ton Vreeken
Telefoon: 078-6135467
http://www.vreeken.nl
Email: info@vreeken.nl

Westlands Museum
Middel Broekweg 154, 2675KL Honselersdijk
Contact: Ton Immerzeel
Telefoon: 0174-621084
http://www.westlandsmuseum.nl
Email: info@westlandsmuseum.nl

Zweden

Britt-Marie Andersson
Solbacken 1, S-548 91 Hova
https://www.facebook.com/LarsiSolbacken
Email: britttis@hotmail.com

Vragen of opmerkingen naar: deoerakker@gmail.com.